29 Mar
2005
29 Mar
'05
00:31
Mam małe pytanie wszędzie poza fakturami działa mi UTF-8 niestety przy podglądzie faktur zawsze przeglądarka otwiera się w ISO w php.ini mam wywalony wogóle default_charset (nawet przy wpisanym UTF nie działa) w httpd.conf mam ustawione UTF dla lms. W czym może być jeszcze problem?? KL -- Krzysztof Lewandowski - krzysiek@lca.pl Oficjalny Portal Miasta Legnicy - www.lca.pl 59-220 Legnica, ul. Pomorska 56 tel. (76) 866 49 11 biuro@lca.pl Nie odpisuje na listy pisane w HTML