19 Mar
2007
19 Mar
'07
08:47
Dzień Dobry Da sie z userpanela wydrukowac druczek przelewu pocztowego , a jak zrobic by wydrukwoac dla danego klienta 12 druczków na cały rok. (pamietam ze ktos o to pytal). -- Pozdrowienia, Rafał _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms