8 Paź
2006
8 Paź
'06
01:03
Wojciech Ziniewicz napisał(a):
2006/10/4, jacekowski <jacekowski@gmail.com>:
forum - nie zrobienie jakiejs dobrej wyszukiwarki - tak
w goglu masz syntax to przeszukiwania podstron listy lms. bodajże "site:tutajstronazlistą"
poza tym na forum wchodzi dużo poczatkujących i zasmiecających .. lista troche to hamuje.
Niech zostanie lista dyskusyjna - jak ktos potrafi czytac to wyczyta - zawsze - poza tym list ma swoistą atmosferę, której nie ma forum - dalej lista - jeśli włąsciwi używana - jest o wiele czytelniejsza niż forum -- Pozdrowienia Piotr 'tasia' Kaczor Maszewo.net jid: tasia@chrome.pl gid: 72556