17 Lut
2008
17 Lut
'08
21:52
na goglach widzialem TYLKO bridge i WDS, co mnie nie interesuje .... a pppoe serv mam w innej klasie adresowej, wiec nie ma sensu stawiac i na MT w mt mozesz postawic pppoe na wielu interfejsach naraz i wcale nie musisz ich bridgeowac :) co do pppoe-relay nie widzialem takiej opcji ale cos na googlach o tym było Pozdrawiam 17-02-08, CezaR <cezarykl@gmail.com> napisał(a): Witam, Mam problem z PPPoE: CZY Mikrotik ma opcje pppoe-relay? Ustawilem na MT routing, 2 oddzielne sieci widza sie wzajemnie, Niestety koncentrator pppoe jest w 1 sieci, a w 2 sa klienci. Niechcem robic pppoe na MT oraz bridge ze wszystkich interfejsow. Czy ktos rozwiazal ten problem? !DSPAM:47b89ea4144271804284693!