On Sat, 24 Apr 2004 01:15:30 +0200, Marcin Król wrote
Nie zwróciłem uwagi czy problem połączeń przez proxy ze stroną salda użytkownika od strony sieci lokalnej został rozwiązany. Podaje własne rozwiazanie, u mnie działa Linux RH 7.1 squid
1) To nie jest błąd. 2) To NIGDY nie wejdzie do oficjalnego relase.
Jeśli Ci zależy na ochronie danych osobowych członków Twojej sieci (a podejrzewam że powinno jeśli nie chcesz oglądać swiata w kratkę) to zrezygnuj z tego feature.
Wiesz co to są dane osobowe? Winieta może pokazywać tylko saldo i listę wszystkich operacji. Po co pokazywać dane użytkownika? :)
Krótkie wyjaśnienie. HTTP_X_FORWARDED_FOR bardzo łatwo można sfałszować.
Patrz wyżej.
Pozdrowienia,
[ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
Pozdrawiam Tomasz Chiliński