3 Lis
2004
3 Lis
'04
01:38
1. zmienic ip serwera na mniej popularny np 192.168.0.221 2. krotkofalowki i jak sie klient pojawi to odciac serwer, zapuscic ping na delikwenta i biegajac po sieci odcinac switche az sie gosc znajdzie. byq moim skromnym zdaniem walka z wiatrakami bez wiekszych szans powodzenia... niestety. zeby uniknac podobnych "zjawisk" pomysl o pppoe, jak temat Cie zainteresuje (moze tez innych) pisz na priv, troche to NTG wiec nie bedziemy smiecic
Robert CyberM -- Sarocom Network (http://www.sarocom.net) Debian Project (http://www.debian.org)