18 Maj
2004
18 Maj
'04
12:08
Użytkownik pbern@pbern.biz napisał:
On Mon, 17 May 2004, Przemys?aw 'Repcio' Gubernat wrote: a czy ktos moglby uzyczyc parsera pliku wynikowego modulu tc?
W samplach do TC jest skrypt generujący regułki. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]