23 Wrz
2004
23 Wrz
'04
17:38
a oco ci biega ? ----- Original Message ----- From: Tomasz Chilinski <chilek@chilan.com> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Thursday, September 23, 2004 3:04 PM Subject: [lms] Re: FREEBSD
On Thu, 23 Sep 2004 11:55:45 +0200, Zbigniew Waszczuk wrote
czy sa jakies prace prowadzone nad zaadaptowaniem ipfw i ipnat ???
Prace nad automatycznym wywalaniem postów htmlu są dużo bardziej zaawansowane na dzień dzisiajszy niż zaadaptowanie ipfw i ipnat.
Pozdrawiam Tomasz Chiliński