8 Mar
2007
8 Mar
'07
22:17
Witam. Czy nadal używalibyście LMS gdyby nie był cross-browser? A dokładniej - gdyby konstrukcja UI wymagała używania Firefoxa i ewentualnie Opery lub MSIE? Albo np. tylko FF i Opery, a w MSIE by nic nie chodziło? Jestem ciekaw waszych opinii. PS. Nie, to nie jest wywiad środowiskowy przed rewolucją, poprostu takie moje gdybanie. -- Łukasz Jarosław Mozer lukasz@lms.org.pl http://www.baseciq.org 'Nie wie także co chciałby mieć zamiast tego.' _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms