16 Cze
2004
16 Cze
'04
22:58
Użytkownik Krzysztof Lewandowski napisał:
Czy nie można by dodać statusu uszkodzony? Nie zawsze amin sieci odbiera telefony, a tak osoba, która przyjmie zgłoszenie w uwagach usera wpisze objawy zmieni status na uszkodzony. Do tego przydałby się moduł do powiadamiania, przez sms, email lub gg amina.
Do tego jest (bedzie) RT. Jak ktoś zrobi oczywiście ;) Ps. Popraw sobie delimeter. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.