28 Mar
2008
28 Mar
'08
18:14
On Fri, 28 Mar 2008 16:10:28 +0100, ddek wrote
----- Original Message ----- From: "Tomasz Chiliński" <tomasz.chilinski@chilan.com> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Tuesday, March 25, 2008 8:30 PM Subject: Re: [lms] ip_account + LMS
W załączeniu. Akurat wizualizacja to kod PHP wykorzystujący GD, a dane z bazy zbierane przez ipt_ACCOUNT.
Pozdrawiam, Tomek.
Witam. Pytanko jak te wizualizacje uruchomić w LMS , rozumiem jest jakis kod PHP mozna prosic o pomoc ?
Witam. Dodatkowy kod w PHP naszego autorstwa. Pozdrawiam, Tomasz Chiliński, Chilan.