17 Lut
2008
17 Lut
'08
01:43
nie widynek, ciebie to ja nawet nie smiem pouczac to było do autora tego tematu ;) Pozdrawiam 16-02-08, Dawid Widyna <widynek@o2.pl> napisał(a):
Michał Gacek pisze:
Mała rada wiecej próbowania mniej gdybania ;]
Pozdrawiam
Nie bardzo rozumiem - ta rada jest dla mnie :) ?
pozdrawiam
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
!DSPAM:47b7831b82784042098162!