26 Mar
2007
26 Mar
'07
15:24
admin@gauss.pl napisał(a):
Spróbuj wyczyścić katalog templates_c może pomoże.
Po wyczyszczeniu nadal widze stary wzor umowy...skad to cholerstwo sie bierze?;-) Wyczyscilem cache przegladarki, zmienilem system nawet na winshita...wszedzie to samo...w konfiguracji UI nie ma zdefiniowane skad ma pobierac umowe... :/ -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms