4 Lut
2007
4 Lut
'07
23:19
Dzień Dobry Jak sobie radzicie z ksiegowaniem faktur,wystawiacie z LMS-a ?, czy ksiegujecie caly rejestr sprzedazy ? Ewentualnie z jakich programow ksiegowych korzystacie , ktore latwo zintegrowac z LMS ? czy w przyszlosci myslicie o rozwinieciu lms -a o moduly ksiegowe ? -- Pozdrowienia, Rafał