20 Kwi
2005
20 Kwi
'05
08:48
Witam! K> ja tez sie na windzie nie znam ale z tego co wiem to albo da sie w K> rejestrze jakos zmienic albo jest do tego jakis soft (ja raczej stawiam K> na rejestr). Na realtekach normalnie we właściwościach sieciówki mozna w windzie zmienić. -- Pozdrawiam! Wojciech 'Gonthar' Margowniczy