4 Gru
2006
4 Gru
'06
09:18
Witam Wszystkich, Czy ktos moze mi powiedziec jak przywrocic przycisk "usun " pod klientami , ktory byl w wersji 1,6 . a potem w imie "ulepszen" zostal usuniety, i zadne sugestie do developerów nie docieraja by go przywrocic. naprawde uciazliwe jest przechodzenie przez kolejne ekrany operacji finansoych, powrót do klienta i w kółko ... brrrrrrr -- Pozdrowienia, Rafał