11 Mar
2007
11 Mar
'07
13:26
Witam Czy ktoś już opracował moduł QoS do LMS ?? zeleży mi na ustwieniu priorytetów na poszczególne usługi tzn. np.: VoIP, dns, http, https oraz na zagwarantowniu odpowiedniego pasma uploadu na poszczególne usługi. Za wszelkie informacje z góry dziękuje _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms