23 Wrz
2004
23 Wrz
'04
21:05
Użytkownik tech napisał:
Witam Czy w systemie jest mozliwe drukowanie dokumentów KP ?
Nie. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.