5 Sty
2004
5 Sty
'04
20:24
Hmm... może i tak ale na początek przecież można wybrać banki które uzywają SSL i sesji tak jak to robi mBank. Poza tym biorąc pod uwagę specyfikę tego banku byłoby to opłacalne przedsięwzięcie (praktycznie zerwoe koszty utrzymania i prowadzenia konta).
Witaj pbern, Monday, January 5, 2004, 8:11:26 PM, you wrote: pbern@pbern.biz> On Mon, 5 Jan 2004, Maciej Cybulski wrote: pbern@pbern.biz> bzwbk, takze pcha po ssl`u.. pbern@pbern.biz> Pozdrawiam pbern@pbern.biz> Pawel Bernadowski pbern@pbern.biz> GG 3377, email kontakt@pbern.biz Tak ale za drogie są jego konta :( mBank ma za darmochę. -- Maciej ____________________________ GG#: 3180397 ICQ#: 29281328