28 Mar
2005
28 Mar
'05
10:12
Czy nadal moliwy jest dostep do repozytrorium za pomoca cvs (nie cvsweb) zawsze sciagalem sobie najnowsza wersje z cvs, a teraz nie widze zadnej infirmacji na www na ten temat. Pozdrawiam Pawel Bernadowski GG 3377, email kontakt@pbern.biz sprzedam Toshibe Tecra S1 - www.pbern.biz/tecra/