Witam wszystkich. Zainstalowałem na slacku 10.2 nowsza wersje niceshapera. Generuje sobie ładnie plik class, wszystko działa jak należy do momentu przeładowania z poziomu lms. Niceshaper jak by stawał w miejscu nie reaguje na komendę stats a w shellu wyskakuje mi taki komunikat. root@serwer:/etc/niceshaper0.6# *** glibc detected *** double free or corruption (!prev): 0x08072930 *** Po tym wszystkim pomaga skilowanie procesu skasowanie pliku pid w /var/run i odpalenie reczne niceshaper0.6 Linie restartującą niceshapera ustawiłem w demonie Nice command = lms-mgc ; niceshaper restart Dodam ze ręczne restartowanie z shella nie kończy się komunikatem. Może ktoś zna temat i mógłby mi pomoc. Pozdrawiam -- No virus found in this outgoing message. Checked by AVG Free Edition. Version: 7.5.446 / Virus Database: 268.18.5/707 - Release Date: 2007-03-01 14:43 -- No virus found in this outgoing message. Checked by AVG Free Edition. Version: 7.5.446 / Virus Database: 268.18.5/707 - Release Date: 2007-03-01 14:43 _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms