5 Kwi
2006
5 Kwi
'06
12:34
Matys Łukasz wrote:
Witam. Wczoraj w nocy przenosilem baze z jednego serwerka na drugi. Okazalo sie ze: - w instancji dhcp opcja begin: wszystko co wpisane wskoczylo do jednej linijki, i uciekly ';', w subnet_start tak samo
- w instancji tc, zniknela calkowicie opcja begin ;-)
też tak kiedyś miałem, mógłbyś podesłać na priva co zwraca grep daemonconfig plik_backupu -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 LAN Management System Developer http://lms.alec.pl