j
k
j a
j l
A.L.E.C pisze:
teraz konto musi mieć domenę, przypisz ją ręcznie w bazie
OK, juz wszystko dziala po recznej poprawce. -- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg:14553 mail:tdabek_NO_@go2.pl] !DSPAM:47b99eaf39991804284693!
Wróć do wątku
Wróć do listy