[Tuesday, 01 March 2005], Rafał 'gryl' Doroszkiewicz napisał(a):
Krzysztof Lewandowski napisał(a):
Tak od 1 marca. Dodajmy: O ILE poinformowało się o podwyższce abonentów. Right? W dodatku, pisemnie. OT totalny, ale co tam :)
Ja mam w cenniku "Abonament cena netto*" Na dole dopisane bylo, ze stawka VAT wynosi 22%, chyba ze ktos jest zwolniony na podstawie odpowiednich artykulow. IMHO cennik sie niezmienil :) (zreszta powiadomienia poszly via squid-warning - mozna nawet w logach wyczytac kto i kiedy odhaczyl, ze przeczytal). -- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.