20 Cze
2003
20 Cze
'03
17:17
Witam. Hm. Myślałem o przenisieniu operacji na mysqlu bezpośrednio do plików z 'modułami'. Poprostu nie widzę sensu aby ładować Ciągle do pamięci tego kolosa. Podobnie reorganizacja plików w modules. Scalenie ich do kupy - np. jeden plik do operacji na użytkownikach, jeden od finansów, itp. itd. (Warden, to pytanie bardziej do Ciebie). -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl