byq napisał(a):
wysalam niektorym userom druki przelewu wraz z faktura. Aby ulatwic sobie zycie dorobilem na koniec kazdej pozycji w liscie faktur link do drukowania druku przelewu, dodalem ludzi do grup by sobie wszystko zorganizowac ale nie umiem zrobic masowego drukowania tak jak 'drukuj orginaly' i 'drukuj kopie' po zaznaczeniu checkboxa - musze drukowac kazda oddzielnie.
http://cvs.rulez.pl/viewcvs.cgi/lms/modules/print.php.diff?r1=1.69&r2=1.70 czyli jakieś 3 miesiące temu. http://lms.rulez.pl/demo/?m=print&menu=finances Okienko "Faktury", opcja "Drukuj formularz przelewu/wpłaty" -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.