29 Mar
2005
29 Mar
'05
13:28
ponieważ jak mniemam, i angielska i polska dokumentacja będzie od teraz wspierana oficjalnie proponuję zrezygnować z osobnego katalogu pl/ na rzecz wpisania odpowiednich sekcji do angielskich odpowiedników z atrybutem lang="PL"[1] i odpowiednie poprawienie docgen.sh imho łatwiej będzie utrzymywać synchronizację w obu wersjach językowych dokumentacji. [1] po prawdzie ten atrybut powinien być stosowany do zaznaczania fragmentów tekstu obcojęzycznego w dokumencie, ale dla potrzeb dokumentacji LMSa można by chyba filtrować po tagach z odpowiednim lang. -- :|[ kondi.net ]|:::::::::::::::::::::::::::::::::::|[ 2:480/133@fidonet.org ]|: