13 Lut
2008
13 Lut
'08
21:45
Michał Gacek pisze:
Ale nie zapominajcie o małżeństwach itp prosze :)
Trochę z innej beczki - czy na fakturach dla osób prywatnych muszą być nipy ? bo jeśli nie, to imiona i (jeśli są różne) nazwiska małżonków można z powodzeniem w jednym polu zmieścić.. Osobiście nie pytam osób prywatnych o NIP. pozdrawiam, Dawid Widyna !DSPAM:47b35709299541886019037!