1 Kwi
2004
1 Kwi
'04
12:52
Witam, Tak. No więc uważam że dobrze by było zamknąć kod LMSa, rozprowadzać go jako binarne paczki i brać za to opłaty. Jak uważacie? -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]