11 Sty
2004
11 Sty
'04
16:18
A co sądzicie o tej wersji LMS 1.1.7 Hathor
ściągnij z cvs'u ChangeLog i poczytaj. -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://k27.prv.pl/alec GG-2275252