1 Kwi
2004
1 Kwi
'04
11:45
Użytkownik Łukasz Jarosław Mozer napisał:
Wersja demo nie nalicza opłat. A czy twoja będzie to robiła zależy tylko od tego czy ją tak ustawisz ;)
A powinna. Masz dostęp do crona?
Tak mam. Zrobię to przy najbliższym update dema. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]