Przemysław Backiel napisał(a):
jpk napisał(a):
i stracisz 75,00 pln (o ile się nie mylę to tyle kosztuje) :) wiesz... myślę, że dla dobra ogółu lepiej wydać te 75zł i mieć spokój (dla każdego) niż zastanawiać się czy jest ok, czy nie jest. 75zł to nie jest majątek przecież...
obie metody są dobre. tzn. liczenia netto z kwoty brutto i odwrtonie ale z tej faktury nie wynika dlaczego jest taka różnica. Mój księgowy twierdzi, że gdyby była pozycja, cena jednostkowa brutto - wszystko byłoby ok. Ale takiej pozycji na fakturze nie ma.
Szkoda wydać na coś co jest juz gdzieś opisane... Aczkolwiek z drugiej strony jak ktoś chce tak na prawdę zupełnie i całkowicie pewny że robi dobrze ;) to nie szkoda... -- pozdrowienia jpk ---------- w sprawach usterek i awarii oraz zmian na umowach proszę się kontaktować bezpośrednio z BOK-iem bok@jpk.pl 0 801 080 234