18 Cze
2004
18 Cze
'04
02:09
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE----- Hash: SHA1 Adrian Smarzewski wrote: | nie chce mi si wierzy, |eby wszyscy zapBacili za upgrade, | pewnie wliczasz w[ciekBych piratów ;) | coś się pl-krzaczki wykrzaczyły, sorki :/ - -- Pozdrowienia Adrian Smarzewski -----BEGIN PGP SIGNATURE----- Version: GnuPG v1.2.4 (GNU/Linux) Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org iD8DBQFA0jK9gnuWEmthbpURAtd+AJ9MBU/XP/snZt5LRWWvyAvBGC6+AgCgpqJJ uog/soDMbY5/D5uh+rEPFEU= =UmtN -----END PGP SIGNATURE-----