15 Cze
2005
15 Cze
'05
14:43
Witam. W liście z dnia 14 czerwca 2005 (16:59:12) można przeczytać:
Czesc
Ten sprawa brzymi tak:
Mam liste ludzi i automatycznie robi mi faktury lms-paymonts
Ziom. Ty masz qrwa problem, bo wiesz, zajawka jest taka, że takiego skryptu to nasze ziomy developerzy nie dziergają, więc wywal ten szit i używaj prawdziwego i orginalnego, podróby są dla cieniasów... Ech. Naucz się kurwa polskiego. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl