Nie przesadzaj... Wydaje mi sie, ze baza to 2 dni pracy max, a rozszerzenie tego na poszczegolne tabele to juz godziny per tabela. Robilem takie logowanie miesiac temu do mojego modulu magazynu i _łacznie_ z magazynem (80% pracy) zajelo mi to 4 dni po 8h plus drobne poprawki lacznie ~8h przez kolejny tydzien. Kiedys o tym pisałem. Logowanie zmian robi sama baza trigerami kopiujac rekord przed zmiana do tabeli z logami (np customers_log, nodes_log) dopisujac jakies tam dodatkowe dane. a potem juz tylko pozostaje to wyswietlic. Po za logowaniem wlasnego magazynu do testów, na tabelach customers i nodes mam zalozone takie samo logowanie na razie nie oprogramowane w lms'ie. Przez ostatnie 4 miesiace nie zauwazylem zadnego bledu czy problemu z takim logowaniem. ----- Oryginalna wiadomość -----
Od: "Tomasz Chiliński" <tomasz.chilinski@chilan.com> Do: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Wysłane: środa, 23 listopad 2011 10:39:21 Temat: Re: [lms] nowe feature - logi, prawa dostepu
To jest bardzo, bardzo duża robota do zrobienia jeśli rzeczywiście ma to działać tak jak podał kolega. Można oczywiście zrobić na odwal tak jak zrobili to w NET47 bodajże, ale wtedy nie będą dostępne różne typy filtrów komunikatów.
-- Pozdrawiam Jarosław Czarniak Jarsat s.c. Kruczkowskiego 25, 80-288, Gdańsk jczarniak (at) jarsat (dot) pl kom. 668 337 623 tel. 0 58 736 50 01 NIP 583-25-65-608, REGON 191681902