1 Kwi
2004
1 Kwi
'04
11:07
-----Original Message----- From: lms-bounce@lists.rulez.pl [mailto:lms-bounce@lists.rulez.pl] On Behalf Of Łukasz Jarosław Mozer Sent: Thursday, April 01, 2004 8:00 AM To: lms@lists.rulez.pl Subject: [lms] Re: wystawianie faktury Witam.
Wersja demo nie nalicza opłat. A czy twoja będzie to robiła zależy tylko od tego czy ją tak ustawisz ;)
A powinna. Masz dostęp do crona? -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl Do tej pory używałem tylko opłat miesięcznych (wszystko działa elegancko), i chciałem sprawdzić jak wygląda naliczanie kwartalne i roczne, a dokładniej czy pojawi się to na jednej fakturze. Więc chyba wszystko jest ok. Wielkie dzięki za wyjaśnienia :)