Mogę takie spotkanie zorganizować jestem z Szczecina Jeżeli zbierze się troszkę chętnych to zapraszam. mam lokal i mam mozliwości gawozo ----- Original Message ----- From: "A.L.E.C" <alec@alec.pl> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Friday, March 23, 2007 12:00 PM Subject: Re: [lms] Kiedy kolejny zlot LMS'a? Matys Łukasz napisał(a):
Witam, jak w temacie, kiedy bedzie jakies spotkanko?;-) Pozdrawiam.
Jeśli znajdzie się organizator i będzie zainteresowanie, to ja się mogę pojawić, tylko raczej nie nad morzem (z resztą większość deweloperów miałaby daleko), no chyba że byłoby to Morze Czarne ;) - ostatnio LMS zyskuje popularność w Rumunii. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms