9 Maj
2005
9 Maj
'05
09:49
Witam Mysle, ze dobrze by bylo gdyby ktos dodal w osprzecie sieciowym jeszcze 2 pozycje: data zakupu sprzętu i nazwa sklepu (z ew. wyborem pozycji wczesniej wpisanych) Jak wiadomo kazdy sprzet ma swoja gwarancje. W przypadku gdy ktorys padnie ladnie by to wygladalo gdyby mozna bylo zagladnac do bazy, znalezc sprzet wg numeru seryjnego (takowy juz jest) i wg daty zakupu wyslac sprzet na gwarancji do sklepu, w ktorym byl zakupiony. Btw. nie myslal nikt o mozliwosci dodawania zdjec sprzetu ? (nie do kazdego np DES-1008D tylko ogolnie dla takiego modelu), zwiekszyloby to efektowonosc :) -- Pozdrowienia, Maciej mailto:lms@inetcafe.eu.org