18 Maj
2005
18 Maj
'05
22:02
13/05/05, messie from [ A.L.E.C ] ...
p.s. kondi, mógłbyś jeszcze looknąć na dokumentację angielską, pasuje przed 1.6-stable popoprawiać błędy językowe.
commitnąłem małe poprawki. powinienem to jakoś tagować (poszło na HEAD) czy zostawić tę zabawę release managerowi? :) o pomstę woła troszkę strings.txt - brać to na warsztat? macie jakiś skrypt, który wrzuci locale z powrotem do modules&templates? btw. czemu nie używamy gettexta i jakiegoś fajnego poedita? -- :|[ kondi.net ]|:::::::::::::::::::::::::::::::::::|[ 2:480/133@fidonet.org ]|: