15 Lis
2006
15 Lis
'06
08:54
Moment - a ustawa o VAT nie mowi o liczeniu VATu tylko od kwoty brutto? Wiec znaczy że jej nie czytałeś. Vat jest wartością dodaną, a wiec ? zawszę od dołu, a ustawodawca zezwolił na liczenie w dół (tak np. robia kasy fiskalne).. Tomek
-- -- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.