6 Maj
2005
6 Maj
'05
11:29
Hello Paweł, Friday, May 6, 2005, 11:02:31 AM, you wrote: PR> 3Mbity futuro zamieniłbym na 2Mbity GTS. no widzisz, a ja odwrotnie. tak jak juz mowilem, to zalezy od lokalizacji. -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl