Użytkownik Adrian Smarzewski napisał:
Marcin Król wrote:
2) Wiem że programy na GPL można sprzedawać i autorzy mędą mieli z tego figę.
przesadzacie. autorzy mają za to większą popularność projektu. nikt nie może zabraniać sprzedawania cd-ków z programami na GPL, zresztą prawie wszystkie dystrybucje to robią i nikt się nie oburza, przeszkadza Wam, że to np. Jan Kowalski a nie MandrakeSoft? Nikt tu przecież nie kradnie kodu, jeśli nie wycina z programu autorów lub nie zmienia licencji. a jeśli chodzi o dokumentację, to mam przed sobą właśnie źródła 1.2.0-rc5 i tam w katalogu doc jest plik COPYING w którym jest treść licencji GPL - można więc zinterpretować, że cała tamtejsza dokumentacja jest na tej licencji również jak i program. na miejscu gościa bym się kłócił.
To się kłuć. Pokaż mi moje oświadczenie w którym napisałem że dokumentacja jest na GPL. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]