9 Wrz
2003
9 Wrz
'03
00:22
Witam.
a moze by tak dorzucic mozliwosc odroczki o X dni. zalozmy koles ma termin do 8 a dzwoni i prosi ladnie o przelozenie terminu np. do 15 co wy na to ???
Narazie nie ma terminu płatności, nie mam pomysłu jak go rozwiazac w SQL'u, masz pomysły michał? -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl