Re: Jak pozbyc sie komunikatu o wersji testowej?
24 Lut
2005
24 Lut
'05
22:01
Łukasz Matys wrote:
Od razu przyznam ze zaden ze mnie webmajster... Dlatego zapytuje, jak pozbyc sie monitu w wersji 1.5.4, informujacego o tym ze jest to wersja testowa?
Pozdrawiam!
-- Matys Łukasz Network Administrator Komster Spółka z o.o. mobile: (+ 48) 693838007
No popatrz a taką ładną stopkę masz. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7794
Wiek (w dniach)
7794
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król