Re: Jak pozbyc sie komunikatu o wersji testowej?
Witam Łukasz,
przepraszam, co ma programowanie w php...do zarzadzania siecia?
jak se czlek ulatwia to powinien znac sie na narzedziu ktorym sobie ulatwia w znaczeniu jak te narzedzie dziala bo jak tego nie wie to moze spedzic duzo czasu nad rozwiazaniem dosc prostych problemow miedzy innymi niesfornego popupa.
a rozwiazanie jest dosc proste : 1) w lms.ini -> disable_devel_warning =1 ale to mogles nie wiedziec wiedza to developerzy 2) w header.html wywalic w tagu <body> caly wpis onLoad="..." to juz kazda osoba bawiaca sie chociazby w htmlu wie ... lub znajdzie jak koledzy sugerowali w googlu wpisujac np. javascript + alert
-- Pozdrawiam Michal Kusmirek
No i pieknie ;-) -- Matys Łukasz Network Administrator Komster Spółka z o.o. mobile: (+ 48) 693838007
uczestnicy (1)
-
Łukasz Matys