28 Sty
2007
28 Sty
'07
22:07
INSITE Tomasz Pawłowski napisał(a):
Szanowny Panie Tomaszu Chiliński,
zmęczyła mnie juz ta sprawa. Jest mi naprawdę obojętne co robi firma Chilan i niech tak zostanie. Przepraszam ale nie będę ciągnął dyskusji bo bijemy pianę. MMS nie jest LMS'em - to jest moje OŚWIADCZENIE.
Koniec, kropka.
pozdrawiam Tomasz Pawłowski
i bomba, a kto czytał ten trąba... sorki nie mogłem się powstrzymać... -- pozdrowienia jpk ---------- w sprawach usterek i awarii oraz zmian na umowach proszę się kontaktować bezpośrednio z BOK-iem bok@jpk.pl 0 801 080 234
7085
Wiek (w dniach)
7085
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
jpk