28 Sty
2007
28 Sty
'07
21:50
Szanowny Panie Tomaszu Chiliński, zmęczyła mnie juz ta sprawa. Jest mi naprawdę obojętne co robi firma Chilan i niech tak zostanie. Przepraszam ale nie będę ciągnął dyskusji bo bijemy pianę. MMS nie jest LMS'em - to jest moje OŚWIADCZENIE. Koniec, kropka. pozdrawiam Tomasz Pawłowski
7085
Wiek (w dniach)
7085
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
INSITE Tomasz Pawłowski