23 Maj
2006
23 Maj
'06
00:14
jest gdzies zaaplikowana jakas wygodna przeszukiwaczka archiwum? cos w rodzaju szukaj tylko w temacie szukaj w tresci i temacie z wykorzystaniem AND OR i "" ? tych postow juz sie nazbieralo "troche sporo" i szukanie opcja CTRL+F na stronie archiwum jest nieco upierdliwe -- Bucz
7337
Wiek (w dniach)
7337
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Bucz