23 Maj
2006
23 Maj
'06
00:47
google :P na stronie lmsa nawet jest okienko... ----- Original Message ----- From: "Bucz" <firepunch@gmail.com> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Tuesday, May 23, 2006 12:14 AM Subject: [lms] przeszukiwaczka archiwum
jest gdzies zaaplikowana jakas wygodna przeszukiwaczka archiwum? cos w rodzaju szukaj tylko w temacie szukaj w tresci i temacie z wykorzystaniem AND OR i "" ?
tych postow juz sie nazbieralo "troche sporo" i szukanie opcja CTRL+F na stronie archiwum jest nieco upierdliwe
-- Bucz
7337
Wiek (w dniach)
7337
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Grzegorz Kryński