Re: [lms] Zapytanie sql'owe
27 Mar
2007
27 Mar
'07
13:41
Dnia 27-03-2007, wto o godzinie 13:36 +0200, Matys Łukasz napisał(a):\
Dziekuje, a co to period = 3 ?;-)
O przeoczyłem to ;-) period3 to naliczanie miesięcznie. -- Pozdrawiam, Artur _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
7032
Wiek (w dniach)
7032
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Artur Zabroński